Noże ze stali damasceńskiej

Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów. W dniach od 5 do 28 sierpnia zamówienia realizowane będą z opóźnieniem. Nadal możecie je robić, jednak musicie liczyć się z tym, że zamówienia z odzieżą ratowniczą będą wysłane dopiero po zakończeniu urlopu, czyli po 28 sierpnia. Wszystkie inne zamówienia będą realizowane na bieżąco.

Japońskie noże doskonale sprawdzają się jako narzędzie do krojenia sushi na idealnie równe kawałki, filetowania ryby oraz przyrządzania innych dań. Nóż do krojenia sushi jest pożądanym elementem wyposażenia zarówno profesjonalnej, jak i domowej kuchni. W zestawie NARA znajdują się dwa noże w stylu azjatyckim, wyposażone w ostrza ze stali nierdzewnej oraz drewniane rączki, które dobrze leżą w dłoni.

Jest to 10 sam materiał, który jest używany do produkcji tradycyjnej japońskiej broni, w tym mieczy samurajskich. Po wybraniu noża wykonanego z wysokogatunkowej stali węglowej, możesz być pewien, że utrzymanie ostrych krawędzi i będzie trwać przez wiele lat. Chciałem się zaopatrzyć w dobry japoński nóż który będę wykorzystywał wyłącznie do siekania i krojenia warzyw/mięsa oraz co istotne do krojenia rolek sushi. Nawet najzwyklejszy i najtańszy japoński nóż będzie ostrzejszy od europejskiego noża średniej klasy. Decyduje o niej przede wszystkim rodzaj stali użytej do produkcji noża.

Oferujemy noże ze stali damasceńskiej, Tojiro, Seki Ryu, noże do filetowania, Taisan PRO, tasaki, CHROMA. Bunmei Gincho to tradycyjne japońskie noże kuchenne, wytwarzane przez firmę Yoshikin, znanego na całym świecie producenta noży marki GLOBAL. Przeznaczone są dla profesjonalistów, którzy potrzebują w pracy specjalistycznych i niezawodnych narzędzi. Noże Bunmei wyposażono w rękojeści z drewna magnoliowego, które nie ślizgają się w dłoni. Klingi wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej z dodatkiem molibdenu i wanadu, dzięki czemu noże zachowują ostrość przez długi czas.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności. Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Podobnie jak opisywany wyżej nóż do sushi, ten tasak jest ręcznie wykonywany w Japonii i można go zamówić na portalu internetowym.