„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

~św. Jan Paweł II

Budowanie Kościoła w dzisiejszych czasach, pomimo ogromnego postępu w technice i sztuce budowania, nie jest ani łatwe, ani proste. Największym problemem budowy kościoła są oczywiście trudne i delikatne sprawy finansowe. Zebraliśmy już naprawdę sporą kwotę dzięki hojności naszych darczyńców oraz parafian i dzięki temu prace na budowie postępują zgodnie z planem.
Głęboko wierzymy, że dzięki Bożej łasce i ludzkiej życzliwości uda nam się w końcu zakończyć dzieło, które z pewnością będzie służyło wielu pokoleniom chrześcijan mieszkających przy naszym osiedlu i nie tylko.

Dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć dzieło budowy naszego Kościoła, podajemy dwie podstawowe możliwości:

Dary materialne 1% podatku

Zapraszamy również do uczestniczenia w akcjach organizowanych w ciągu roku, z których dochód przeznaczony jest właśnie na to dzieło. Na razie są to dwie akcje, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu włączymy się w kolejne. Oto one:

Kilometry dobra Z miłości do krągłości

Wszystkim, którzy przez modlitwę, post, ofiarowane cierpienie, a także wsparcie materialne, pomagają w dziele budowy kościoła na Wrębowej, składem szczere „Bóg zapłać”!

Podziękowaniem są sprawowane co tydzień Msze święte w intencji dobrodziejów, modlitwa przy każdej Mszy świętej w ciągu tygodnia, a także moja osobista modlitwa.