Wynejem drukarki w Gdańsku

Rozwiążemy wspólnie wszelkie wątpliwości i niejasności, a w razie problemów bądź usterek, mogą Państwo liczyć na fachowe rozwiązania z naszej strony. Cieszymy się, że możemy zapewniać naszym klientom stały kontakt i wsparcie. Z chęcią podejmujemy się każdej współpracy, dbając o możliwie jak najwyższą satysfakcję naszego klienta. Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości budżetowych Twojej firmy. Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Faktury za wynajem drukarek wystawiane są na koniec każdego miesiąca kalendarzowego i wysyłane mailem lub pocztą. Tonery dostarczane są w ciągu 1 dnia od ich zamówienia lub od wystąpienia komunikatu o braku tonera, jeżeli urządzenie jest połączone z aplikacją do monitoringu. Serwisant przywozi urządzenie oraz konfiguruje je, umożliwiając prawidłowe działanie.

Sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Cz.zamienneZe względu na bardzo szeroki asortyment produktów, przedstawiamy tylko wybrane modele urządzeń oferowanych przez naszą Firmę. Nie musisz kupować, zapłacisz tylko opłatę miesięczną, która czasem stanowi 1zł oraz opłatę za każdą wydrukowaną stronę w ciągu miesiąca. Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych dzięki różnym funkcjom bezpieczeństwa, które ograniczają ryzyko utraty danych i zapewniają poufność danych poufnych. Nasza firma dostarcza produkty wiodących producentów, takich jak Konica Minolta oraz Lexmark.

W nowoczesnym biurze niezbędne jest wykonywanie wielu kopii dokumentów, drukowanie umów, czy skanowanie. Wszystkie te zadania mogą zostać wypełnione dzięki kserokopiarce lub urządzeniu wielofunkcyjnemu. Czy jednak zawsze należy kupować taki sprzęt, jeśli wydaje się, iż jest on zbyt drogi?

Na e-mail, do udostępnionego pliku w wewnętrznej sieci, ponadto sprzedał swoje poprzednie urządzenie uzyskując dodatkowe środki na inne cele. Wynajmując sprzęt od naszej firmy masz pewność, że maszyny będą działać sprawnie, co zwiększy produktywność w Twoim biurze. Nie musisz bać się o niewyraźne kopie czy skany, niskiej jakości tusz czy papier, który notorycznie zablokowuje się w drukarce. Pozwala na bezobsługową eksploatację urządzenia – miesięczna opłata obejmuje usługi serwisowe i naprawcze, jak również zaopatrzenie urządzenia w niezbędne materiały eksploatacyjne (oprócz papieru).

Wszystko po to, żeby nie odczuł awarii kserokopiarki i mógł dalej bez przeszkód prowadzić swoje interesy. Konserwacją sprzętu zajmują się pracownicy firmy wydzierżawiającej. Konserwacja jest dzięki temu całkowicie profesjonalna. Dla dzierżawcy oznacza to brak konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy na temat budowy kserokopiarki. Oszczędza wiec czas (gdyż nie musi dokładnie śledzić instrukcji obsługi w celu dokonania samodzielnej konserwacji) lub pieniądze (które wydałby na wynajęcie firmy zajmującej się konserwacją).

Nasza oferta usług zapewnia klientom oszczędność czasu oraz umożliwia pełną koncentrację na swojej podstawowej działalności. Klient który decyduje się na wypożyczenie sprzętu, zawsze ma gwarancję, że będzie on w pełni sprawny i gotowy do użytku. Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć urząd pracy. Wszystkie opłaty zawarte w cenie kopii – części zamienne, przeglądy ,toner, dojazd.