Zespół Szkoły Rodzenia

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu często występuje jako jeden z ekspertów w warsztatach organizowanych przez Gyncentrum. Dobrze czuje się w sytuacjach, w których może wzbogacić wiedzę Pacjentów i podzielić się z nimi najnowszymi informacjami z dziedziny seksuologii. Należy częściej korzystać z zasobów i możliwości prywatnego systemu ochrony zdrowia, nie tylko wtedy gdy jest bardzo źle, na przykład gdy pojawia się zagrożenie związane z pandemią. Pandemia Covid-19 jasno pokazała, że struktura właścicielska nie miała znaczenia. Sektor prywatny włączył się bardzo aktywnie w walkę z pandemią, oddając łóżka, oddziały czy całe szpitale dla chorych na Covid-19. Przykładem może być Grupa Scanmed, która od samego początku zaangażowała się w walkę z epidemią na wielu poziomach i oddała ponad 200 łóżek dla chorych z Covid-19.

W swojej strukturze nadal posiadamy oddział covidowy i współpracując z lokalnymi władzami, przygotowujemy się do kolejnej fali zachorowań. Ta współpraca sektora publicznego i prywatnego pokazała, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić wspólnie i jak wiele jeszcze przed nami.|Stanowi nowy początek, otwiera księgę pełną niezapomnianych i ekscytujących chwil. Jednocześnie wiąże się ona z wieloma zmianami zachodzącymi w ciele, umyśle i relacjach z innymi ludźmi. Ciąża pozwala odkryć zupełnie nową siebie, poznać od innej strony swoich najbliższych i partnera. Dla większości kobiet jest to czas wyjątkowo radosnego oczekiwania. By pomóc Ci podjąć najlepsze decyzje dotyczące karmienia Twojego dziecka, zachęcamy, abyś zawsze konsultowała się z lekarzem lub innym specjalistą od spraw zdrowia.|Oboje rodziców zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Każda para aktywnie uczestniczy w zajęciach, przewijając i kąpiąc lalkę noworodka. Przyszłe mamy uczą się prawidłowych pozycji do karmienia piersią, a tatusiowie poznają techniki noszenia noworodka. Seksuolog pomoże także w przypadku kłopotów z osiąganiem orgazmu, czy wzwodu, a także określi najlepsze postępowanie w zakresie zapobiegania ciąży i higieny intymnej. Problem z akceptowaniem swojej orientacji seksualnej, czy też określeniem tożsamości płciowej, również można rozwiązać u seksuologa. Rehabilitacja jest formą wsparcia, mająca częściowo lub całkowicie przywrócić do sprawności osoby niepełnosprawne fizyczne lub psychicznie. Formy są różne, zależne od przypadku danego pacjenta – np.|W Departamencie Kwalifikacji Medycznych i Nauki MZ trwają prace nad przygotowaniem projektu odpowiedniego rozporządzenia. Kampania społeczna – pod hasłem „Trzecie zęby nie wyrosną” – ma zwrócić uwagę na katastrofalną sytuację polskiej stomatologii, a jednocześnie uświadomić pacjentom, jak ważną rolę dla ich zdrowia odgrywają zdrowe zęby. Jeśli beneficjenci projektu mierzą się z konfliktem i nie wiedzą, jak sobie z nim poradzić albo zaistniały spór doprowadził do wszczęcia sprawy sądowej.

Pomożemy im znaleźć konstruktywne wyjście z sytuacji na drodze mediacji, którą szczegółowo zaplanujemy podczas bezpłatnego spotkania informacyjnego. Ponadto, kiedy otrzymamy zgodę na poprowadzenie mediacji, dołożymy wszelkich starań, aby długie i kosztowne postępowanie sądowe zamienić na ugodę, która ma taką samą moc prawną jak wyrok sądu. Jeśli w warunkach przedmiotu nie ma wskazanych ograniczeń, na zajęcia może zapisać się każdy zainteresowany bez względu na miejsce zamieszkania czy zameldowania. Zespół Szkoły Rodzenia Kolbudy ma na celu pomoc w pełniejszym, bardziej świadomym przeżywaniu ciąży, która jest niezwykle ważnym okresem w życiu przyszłych rodziców. Zaczniemy od prostych i łatwych ćwiczeń dla ciała, nauki prawidłowego oddechu i relaksu. Zobaczycie jak w ciągu kilku miesięcy poprawicie swoje samopoczucie, jak pozytywnie zmieni się Wasz ogląd świata. Szczegółowe informacje odnośnie stosowanych przez Administratora standardów w zakresie prywatności dostępne są w Polityce Prywatności.